Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzyści rozliczają prezydenta Lublina. Spełnił zapowiedzi, ale nie tak jak chcieli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 08:31 Powrót do artykułu
W 2014 roku w Budżecie Obywatelskim wygrał projekt dot. wdrożenia kontrapasów w Lublinie. Minęły 4 lata i projekt nie został wykonany. Podobny projekt wygrał w Radomiu i został wdrożony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli faktycznie ktoś liczył na to, że Żuk wykaże absolutny brak rozsądku, pójdzie na wojnę z "samochodziarzami" i uchyli nieba rowrzystom, to może czuć się zawiedziony.Ja należę do grupy trzeźwo myślących i zdaje sobie sprawę, że na pewne zmiany potrzeba czasem zmiany mentalności u ludzi, innym razem czasu i cierpliwości. Nie wszystko naraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat o niepolsko brzmiącym nazwisku w ogóle nie potrafi jeździć na rowerze. Gwarantuje to "eldorado" rowerowe w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw nauczcie się jeżdzić, a póżniej dyskutujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio ma roweraków w doopie - zamiast zrobić coś konkretnego woli płacić Agencji PR, która będzie przekonywać ciemny lud, że wszystko jest cacy i straszyć Tułajewem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj żuczku kłamczuszku... nie ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niektórzy z tych rowerzystów to chyba nawet są/byli zatrudnieni na etacie przez Zuka w UM Lublin...to samokrytykę składają??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej roszczeniowa grupa chce, żeby kilka promili budżetu poszło na kilka promili całe infrastruktury drogowej. Estakady i nowe drogi za kilkaset milionów złotych rocznie - kontra - kilkanaście kilometrów dróg rowerowych w centrum miasta, żeby drogi rowerowe się łączyły. Bardzo wygórowane marzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej roszczeniową grupą to jest ta mniejsza część kierowców aut, którzy w swojej głupocie roszczą sobie prawo do parkowania gdzie popadnie i zagracania miasta, wychodząc z niesłusznego założenia, że jak już uciułali kase na grata to nie muszą wydawać na płatny parking - OTÓŻ NIE MA DARMOWEGO PARKOWANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się edukacją tych waszych pseudo rowerzystów, bo to co się dzieje na ścieżkach rowerowych woła o pomstę do nieba. Nieznajomość przepisów przez korzystających z rowerów, rolek, hulajnóg widać na każdym kroku. Zadbajcie o prawidłowe oznakowania na ścieżkach i ulicach. Niech pedałujących nie jeżdżą ulicami jak obok biegnie ścieżka rowerowa. Gdzie jest policja, straż miejska??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy by chcieli wszystko naraz... każdy wychodzi z żądaniami i egoistycznie widzi tylko swoje potrzeby. w *** mając potrzeby całej reszty. rzygać mi się chce, jak czytam o kolejnych akcjach tych albo innych "aktywistów" - wydaje im się, że są tacy ważni, że walczą dla wszystkich, a tak naprawdę występują w imieniu wąskiej grupy kilku podobnych sobie oszołomów.
ale tacy aktywiści to sól tej ziemi - w przeciwieństwie do nieudaczników którzy tylko wypisują obraźliwe komentarze po anonimowych forach internetowych, im się przynajmniej chce coś robić - w swoim mniemaniu dobrego dla otoczenia - A JAK CI SIĘ NIE PODOBA NIEUDACZNIKU, TO SPRÓBUJ ZAŁOŻYĆ SWÓJ KLUB/STOWARZYSZENIE ANTYROWEROWE - KTOŚ CI BRONI?!?
 Aktywiści są roszczeniowi (?) Bo przypominają politykowi jego przedwyborcze obietnice (?) Ale z was lemingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozdrawiam krowiszona, który zajechał mi dzisiaj drogę i stanął na pasach. Jak ojebałem paszteta to miałem wręcz frajdę z faktu jak z tym swoim pustacznym spojrzeniem pokazała mi faka, bo przecież o inną reakcję i jakąkolwiek refleksje jej nie podejrzewałem. Oczywiście wiozła z tyłu swoje cielaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozdrawiam krowiszona, który zajechał mi dzisiaj drogę i stanął na pasach. Jak ojebałem paszteta to miałem wręcz frajdę z faktu jak z tym swoim pustacznym spojrzeniem pokazała mi faka, bo przecież o inną reakcję i jakąkolwiek refleksje jej nie podejrzewałem. Oczywiście wiozła z tyłu swoje cielaki.
 od kobity wymagasz żeby rower zauważyła? baby to czasami nawet innego auta nie zauważą, a co dopiero roweru heheheh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę rowerzystów na chodnikach. Stwarzają ogromne zagrożenie dla pieszych bo jeżdżą jak wariaci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę rowerzystów na chodnikach. Stwarzają ogromne zagrożenie dla pieszych bo jeżdżą jak wariaci!
  a ja nie chcę samochodów na chodnikach, stwarzają ogromne zagrożenie dla pieszych bo jeżdżą jak wariaci, tarasują przejście, niszczą płyty chodnikowe, smrodzą, psują wygląd miasta, niszczą zieleń CHODNIKI DLA CHODZIARZY, WON Z AUTAMI I ROWERAMI NA CHODNIKU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety w ciąży i rowerzyści to osoby o zawyżonym poczuciu wyjątkowości, a tym samym przekonanym że wszystko im się należy. Tymczasem nic w nich nadzwyczajnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most Lutoslawskiego a.nie kultury, ignoranci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wszystko naraz. To roszczeniowosć. Tyle dróg co obecnie żaden inny prezydent nie wybudował. Żuk efektywnie rozwija sieć rowerową i zamierza to robić. Jest zwolennikiem ekologicznego transportu i zmniejszamia ruchu aut. Ale nie wsztstko naraz. Aktywiści mają rację co do najpilniejszych tras rowerowych, ale to nie znaczy że nic się nie dzieje i że jest zle. Wrecz przeciwnie. Niestety kolejne niedopowoedzenie. Przecież polaczenie DMM z mostem kultury powstaje razem z wlasnie przebudowywana ul. Fabryczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestey Żuk to samochodziarz. Gigantyczne, przeskalowane inwestycje drogowe nie rozwiążą problemow korków, bo nigdzie na świecie to tak nie działa. Drogi rowerowe powstają głównie przy okazji remontów ulic dla kierowców. Wszystko w tym mieście jest dla kierowców. Nawet chodniki, bo wszędzie na nich parkują samochody. Żuk to nie wizjoner. Żuk daje nam pozorny rozwój, czyli dreptanie w miejscu. Ale jego konkurent np. Tułajew to osioł. Niestety jesteśmy skazani na Żuka. Tzw mniejsze zło
 Co za głupoty. Czy to pisze KAFTAN ? ;) Żuk stosuje ZRÓWNOWAŻONY rozwój czyli buspasy tam gdzie koniecznie a nie wszędzie, wygaszanie ruchu w centrum, samochody na drogi obwodowe czyli te wasze "megalomanskie". Niestety aktywiści LRM sa oderwani od rzeczywistosci myslac, że ruch indywidualny da się calkowicie wyłaczyć. Nawet samochody elektryczne potrzebuja drog. Nigdy WSZYSCY nie przesiada sie w mpk. LRM ogarnijcie sie i nie zabierajcie Żukowi glosow bo szkidzicie jak pisowskie szkodniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A .. i żeby nie było to sam jestem pedalistą i jeżdze dużo i też mnie wk. to że nie ma sciezki wzdłuż solidarnosci np i że nie są połączone DDR ale widzę ile jest ścieżek a ile było. Tylko Żuk może zapewnić dalszy rozwój. LMR wybaczcie ale wy tego nie pociągniecie. Wasze wizje są nierealne drodzy wizjonerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...